منوی دسته بندی

درباره ی ما

با ما بیشتر آشنا شوید!

من (مرتضی رمضان پور) فارغ التحصیل ارشد عمران-ژئوتکنیک از دانشگاه امیرکبیر (سال 97) هستم. از همون ابتدای تحصیل در مقطع ارشد تصمیم به مهاجرت گرفته و ابتدا برای ویزای 476 استرالیا (ویزای موقت کاری) اقدام کردم. بعد از متوقف شدن گرنت ویزای 476 استرالیا به دلیل کرونا، تصمیم به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در خارج از کشور گرفتم و با پشتکار موفق به اخذ پذیرش تحصیلی همراه با فاند از دانشگاه نوادا-رینو (آمریکا)، وسترن سیدنی (استرالیا) و دریافت پوزیشن تحصیلی دکتری از دانشگاه گالوی (ایرلند) شدم.

من و همسرم در این مسیر، چالش‌های گوناگونی (از زبان گرفته تا پروسه ویزا) را تجربه کردیم که هدفمون از ایجاد این سایت به اشتراک‌گذاری این تجربیات است. عمده فعالیت گروه ما کمک به دوستان در راستای تهیه مدارک اپلای، مشاوره و کمک رسانی به دوستانی است که میخواهند خود به تنهایی این مسیر را طی کنند.

اگر در فکر مهاجرت تحصیلی هستید، کمک گرفتن از افرادی که خود مسیر پر پیچ و خم اپلای را پیموده اند، این مسیر را برای شما هموارتر خواهد کرد.

apply diaries

با ما گام های مهاجرت تحصیلی را سریع‌تر طی کن...

و شرکت در آزمون زبان

آمادگی و شرکت در آزمون زبان

مدارک اپلای

تهیه مدارک اپلای

بندی و نهایی کردن پروگرم تحصیلی و دانشگاه های هدف

جمع بندی و نهایی کردن پروگرم تحصیلی و دانشگاه های هدف

برای دانشگاه ها​

اپلای برای دانشگاه ها

پذیرش و شروع فرآیند ویزا

دریافت پذیرش و شروع فرآیند ویزا

اگر نیاز به ارتباط با ما (درباره ی ما) دارید، می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی ما در ارتباط باشید. در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگویی شما خواهیم بود.

فرصت های همکاری

تیم ما جهت تکمیل کادر خود، نیازمند نویسنده مدارک اپلای به صورت دورکار است. اگر در یکی از شاخه‌های زبان انگلیسی مانند ادبیات انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی و یا مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده اید یا رایتینگ آیلتس 7 به بالا دارید و تسلط به نحوه نگارش انگیزه نامه و کاور لتر دارید، رزومه‌ی خود به همراه نمونه کار به آیدی تلگرام apply_diaries_support@ ارسال کنید.

این پوزیشن به صورت دورکار و غیرحضوری است. صرفا رزومه های دارای نمونه کار بررسی شده و با افراد مناسب پوزیشن تماس گرفته خواهد شد.

4/5 (3 نظر)