منوی دسته بندی

خدمات اپلای دانشگاه‌ها

اپلای برای دانشگاه‌های مختلف به معنای تکمیل و ارسال اطلاعات مورد نیاز برای ورود به دانشگاه، از طریق سامانه‌های آنلاین هر دانشگاه می‌باشد. این مرحله که از آخرین مراحل دریافت پذیرش تحصیلی است، شامل ارسال مدارک مورد نیاز نیز می‌باشد.

در کشورها و دانشگاه‌های مختلف عموما بازه معینی از سال برای تکمیل فرم آنلاین دانشگاه‌ها تعیین می‌شود، که در این مدت زمان متقاضیان می‌توانند با تکمیل اطلاعات خود و پرداخت هزینه‌ای تحت عنوان اپلیکیشن فی، درخواست خود را برای دانشگاه ارسال کنند.

اکثر دانشگاه‌ها در دو ترم تحصیلی پاییز و بهار اپلیکیشن آنلاین خود را باز می‌کنند. 

 

اپلای دانشگاه ها

خدمات اپلای ما شامل:

کشور کانادا

کانادا

کشوری گسترده که در شمال قاره آمریکا واقع شده است و به طبیعت خیره‌کننده‌، جامعه چندفرهنگی و سیستم سیاسی پایدار و امن مشهور است. 

کشور آمریکا

آمریکا

از قدرتمندترین کشورهای جهان، که همواره به لحاظ تنوع فرهنگی، پیشرفت‌های علمی و تأثیرگذاری نقش برجسته‌ای را در صحنه جهانی ایفا می‌کند.

 

کشور استرالیا

استرالیا

 کشوری در جنوب شرقی اقیانوسیه که به آب و هوای متنوع، مناظر طبیعی زیبا، جانوران و گیاهان خاص و ثبات اقتصادی-سیاسی خودش معروف است.

 

کشور انگلیس

انگلیس

کشوری با تمدن باستانی غنی، تاریخچه سیاسی و فرهنگی فراوان، مناظر طبیعی زیبا، سیستم آموزشی برجسته، و جوانب فرهنگی و هنری متنوع است.

نکات مهم در پروسه اپلای

در روند تکمیل اپلیکشین و فرم آنلاین دانشگاه‌ها در کشورهای آمریکای شمالی و استرالیا که اپلای مستقیما از طریق پورتال دانشگاه صورت می‌گیرد، برای بیشتر پروگرم‌های دکتری و ارشد ریسرچ محور، معرفی استاد راهنما جزو الزامات پرکردن فرم دانشگاه می‌باشد. با توجه به همین نکته پس اگر هدفتان ادامه تحصیل در مقاطع ریسرچ محور در این کشورها می‌باشد، باید به فکر مکاتبه با اساتید پیش از ددلاین دانشگاه‌ها باشید. شما می توانید از خدمات تهیه لیست اساتید و فرآیند مکاتبه که توسط تیم حرفه ای ما ارائه می شود، استفاده کنید.

در صورت هرگونه سوال در رابطه با نحوه سفارش خدمات، می‌توانید از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید: 

5/5 (1 نظر)