منوی دسته بندی

خدمات رایگان اپلای

گروه اپلای دایریز با هدف کمک به شما در مسیر اپلای تحصیلی، خدمات رایگان زیر را در اختیارتان قرار داده است.

فایل اکسل محاسبه GPA

در تهیه رزومه و اپلای برای دانشگاه های آمریکای شمالی، مرسوم است که معدل تمامی مقاطع طبق سیستم WES محاسبه شود. شما می توانید به کمک این فایل معدل خود را محاسبه کنید.

فایل اکسل دانشگاه های کانادا، آمریکا و استرالیا

یکی از اقداماتی که موجب افزایش دقت و نظم در مکاتبات شما با اساتید می شود، تهیه فایلی منسجم برای ثبت مکاتبات است. گروه اپلای دایریز، با ارائه این فایل اکسل به شما کمک می کند که در این مسیر بتوانید به خوبی مکاتبات خود را با اساتید ثبت کنید.

برای دانلود فایل ها، وارد پنل کاربری خود شده و از بخش خدمات رایگان دانلود کنید.
ورود

یکی از خدماتی که گروه اپلای دایریز برای کمک به شما عزیزان در مسیر مهاجرت تحصیلی درنظر گرفته است، جلسات مشاوره تخصصی می باشد. در این جلسات ما با بررسی رزومه، زمینه تحقیقاتی، کشور مقصد و … شما، راهکارهایی برای تقویت رزومه ارائه می دهیم. همچنین مشاوران ما بصورت مختصر به کشورهای مقصد مناسب با پرونده شما پرداخته و به سوالات شما نیز پاسخ خواهند داد. این جلسه مشاوره رایگان به مدت بیست دقیقه بوده و فرصت خوبی برای شروع و آگاهی بیشتر شما در این زمینه مهاجرت تحصیلی خواهد بود.

 

برای استفاده از جلسه مشاوره رایگان کافیست فرم زیر را تکمیل نموده تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

مشاوره رایگان

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در استفاده از خدمات رایگان پیج، به راحتی می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید و در اسرع وقت راهنمایی دریافت کنید.

با اپلای اپلای دایریز مهاجرت تحصیلی هدفی دست یافتنی ست.

0/5 (0 نظر)